ساب ها مرجع دانلود زيرنويس فارسي فيلم و زيرنويس سريال

دانلود زیرنویس فارسی Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006

Download Persian Subtitle Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 movie

زیرنویس Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006

زیرنویس فیلم Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 تمامی نسخه های ارائه شده

دانلود زیرنویس انگلیسی Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006

ارائه دهنده زیرنویس : ساب ها

نام فیلم : Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama

نوع : فیلم

سال ساخت : 2006

فرمت زیرنویس فارسی : SRT

حجم تقربی هر فایل : 50 تا 2000 کیلوبایت

فرمت فایل های دانلودی : Zip (نیازمند برنامه Win Rar)

حقوق مترجمین محفوظ بوده و هنگام دانلود زیرنویس می توانید اطلاعات مربوط به نویسنده را مشاهده کنید .

برای دانلود زیرنویس فارسی Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 کافی است روی لینک های زیر و کیفیت مورد نظر خود کلیک کنید تا فایل آماده ی دانلود شود .

تمامی زیرنویس فارسی و تمامی زیرنویس های انگلیسی فیلم Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 که تا به این لحضه ترجمه شده اند در جستجوگر جهانی ساب ها ثبت شده اند .


اطلاعات بیشتر و تریلر در IMDB

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه WEB-DL | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه HDRipزبان نام اثر امتیاز آپلودر مترجم
فارسیPrince of Tennis Live Action (2006.1080p) By d.gray-man [sahelanime]-farsi-subtitle

sahelanimeکاری از تیم ترجمه ساحل انیمه | d.gray-man :مترجم | Translate by sahelanime team - سلام، از اونجائیکه ساحل انیمه به انیم کینگدام تغییر یافت تصمیم گرفتیم زیرنویس فیلم قهرمانان تنیس رو در ساب سین منتشر کنیم. امیدواریم که از این فیلم لذت ببرید - IMDB: https://www.imdb.com/title/tt0824406/ - درصورتیکه میخواهید زیرنویس من را در جایی قرار دهید نیاز دارید از من مجوز بگیرید 

تمامی نسخه های موجود زیرنویس فیلم Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 در سطح جهانی جستجو شده و برای شما به نمایش در آمده است زیرنویس برای تمامی یه کیفیت های منتشر شده و بصورت کامل می باشد این صفحه آنلاین بوده و لحضه ای آپدیت می شود.

دانلود زیرنویس فیلم Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 با لینک مستقیم و بصورت سریع از جستجوگر ساب ها برای دانلود زیرنویس فارسی فیلم Prince Of Tennis The Movie Tennis no oujisama 2006 کافی است بر روی لینک کیفیت مورد نظر کلیک کنید تا بصورت اتوماتیک دانلود شود .