ساب ها مرجع دانلود زيرنويس فارسي فيلم و زيرنويس سريال

دانلود زیرنویس فارسی Return from Africa 1973

Download Persian Subtitle Return from Africa 1973 movie

زیرنویس Return from Africa 1973

زیرنویس فیلم Return from Africa 1973 تمامی نسخه های ارائه شده

دانلود زیرنویس انگلیسی Return from Africa 1973

ارائه دهنده زیرنویس : ساب ها

نام فیلم : Return from Africa

نوع : فیلم

سال ساخت : 1973

فرمت زیرنویس فارسی : SRT

حجم تقربی هر فایل : 50 تا 2000 کیلوبایت

فرمت فایل های دانلودی : Zip (نیازمند برنامه Win Rar)

حقوق مترجمین محفوظ بوده و هنگام دانلود زیرنویس می توانید اطلاعات مربوط به نویسنده را مشاهده کنید .

برای دانلود زیرنویس فارسی Return from Africa 1973 کافی است روی لینک های زیر و کیفیت مورد نظر خود کلیک کنید تا فایل آماده ی دانلود شود .

تمامی زیرنویس فارسی و تمامی زیرنویس های انگلیسی فیلم Return from Africa 1973 که تا به این لحضه ترجمه شده اند در جستجوگر جهانی ساب ها ثبت شده اند .


اطلاعات بیشتر و تریلر در IMDB

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه BluRay | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه WEB-DL | دانلود زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه HDRipزبان نام اثر امتیاز آپلودر مترجم
فارسیReturn from Africa.(1973).DVDRip.Persian Subtitle-farsi-subtitle

hamlethamletianتوضیح ضروری : اشعار متن این فیلم از روی کتاب «بازگشت به زادبوم» نوشته «امه سزر» ترجمه «محمود کیانوش» اقتباس گردیده است. ترجمه شاهکاری از «آلن تانر» تقدیم به تمامی علاقمندان. .................... لینک دانلود فیلم ........................ https://public.upera.plus/b95Ft1ht  

تمامی نسخه های موجود زیرنویس فیلم Return from Africa 1973 در سطح جهانی جستجو شده و برای شما به نمایش در آمده است زیرنویس برای تمامی یه کیفیت های منتشر شده و بصورت کامل می باشد این صفحه آنلاین بوده و لحضه ای آپدیت می شود.

دانلود زیرنویس فیلم Return from Africa 1973 با لینک مستقیم و بصورت سریع از جستجوگر ساب ها برای دانلود زیرنویس فارسی فیلم Return from Africa 1973 کافی است بر روی لینک کیفیت مورد نظر کلیک کنید تا بصورت اتوماتیک دانلود شود .